Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elephone M2 vagy P7000?

Elephone M2 vagy P7000?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik szebb, melyik jobb, melyik éri meg jobban? Gyorsaságban van köztük érdemleges különbség? Azt olvastam, hogy az M2 az szinte tiszta fém, a P7000-nek csak a kerete. Ez igaz? Nekem mindkettő tetszik, de majdnem 14.000Ft van a két telefon között, ennyivel olcsóbb az M2 és nem látom azt, hogy ennyivel "rosszabb" is lenne. 14.000Ft azért lényeges különbség számomra, de nem döntő fontosságú, úgyhogy várom az érveket, véleményeket.

2016. jan. 26. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Kínai hígfos mindkettő.
2016. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem egész jópofa az M2, vedd meg
2016. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most azt hiszed hogy van itt olyan akinek van mind kettő. Olvasd el a műszaki paraméterét és amelyik neked jobb , azt vedd meg.
2016. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.: Köszönöm a "kielégítő" választ!


2.: Szerintem is, elgondolkodtató.


3.: ???? Olyanok véleményére vagyok kíváncsi, kinek a kezében már volt legalább egy a kettő közül. Van aki tapasztalhatta már mindkettőt egyszerre több okból is, nem kell feltétlen rendelkezni mindkét telefonnal egyszerre. Például bizonyos rendezvényeken, melyek direkt erre a célra vannak, hogy megnézzék az emberek stb. De ki tudja, lehet valaki épp lecserélte az egyiket a másikra...Vagy csak egyszerűen többet tud róla, mint én. Vagy esetleg neki van az egyik, ismerősnek, barátnak stb. a másik......stb....Tőlük szeretném tudni azt, hogy tényleg van-e a két mobil között 14.000Ft-nyi különbség, vagy hogy tényleg ennyivel "rosszabb" az M2.

2016. jan. 26. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem aztán édes mindegy, milyen szart veszel a pénzeden, de jót fogok nevetni, mikor jössz ugyanide, mert "lefagy", "nem indul be", "összetörtem véletlen, hol lehet javítani". Röhej.
2016. jan. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azt tudja mind 2 de szerintem az m2 dokkal szebb
2016. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan akarod megvenni és mennyiért? Az M2 a Tinydeal-on most 50350 ft.
2016. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!