Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyarországon van ilyen szervíz?

Magyarországon van ilyen szervíz?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Azt szeretném kérdezni,hogy magyarországon van-e Elephone szervíz ? Neten nézegettem,de nem találtam sehol :/ .


Ha van akkor elmondjátok,hogy melyik városban?


Köszönöm



2015. aug. 24. 20:49
 1/4 remenyo ***** válasza:

[link]

A hivatalos magyar forgalmazója az elephone-nak a Ping digital.

A cég kizárólag a náluk vásárolt készülékek szervizelését vállalja, mind garanciális, mind térítéses esetben.

Ha ott vetted, akkor a cím:

1066 Budapest, Zichy Jenő utca 10

Egyébként, nem tudom, hol van máshol.

Ajánlom az ifixit.com oldalt, ha Elephone P6000 Pro van neked, ha nem, akkor nem tudok segíteni. (Én)

2015. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a választ. Még nem vettem telefont de ebből a márkából tervezek venni egy p8000ret (kamera miatt) és utána akarok járni Mindennek. De nem sok helyen van :/ lehet néznem kell egy másik videózásra és képekre alkalmas telefont :/.
2015. aug. 24. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
13 mp nem olyan jó, ha azért akarod csak venni.
2015. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te milyet ajánlást videózásra és képkészítésre ? :) ( van kamerám :D ).
2015. aug. 24. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!