Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite-ra kell venni...

Huawei P8 Lite-ra kell venni kijelzővédőt?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy árulnak a Media Marktban 3000Ft-ért olyat, ami elvileg törhetetlen, de nem tudom, szükség van-e rá. Tokot már rendeltem, de még soká jön meg, mindenféle védelem nélkül meg nem merem használni, pedig kéne már. A régi telóm sokszor leejtettem, de semmi baja nem lett, viszont azt 0Ft-ért hoztam el anno a szolgáltatótól, az újat meg nem éppen.... :) Gáz lenne berepeszteni a kijelzőjét. Van ilyen tapasztalatotok? Kell rá az a cucc, vagy csak felesleges pénzkidobás? Arról se találtam infót sehol, hogy alapból mennyire bírja az esést.

2016. jan. 27. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek közül mind megvédi a törés ellen, vagy csak a tempered glass? Én úgy képzelem el, hogy az olcsóbb, "mezei" kijelzővédők csak az összetapizás ellen védenek, az edzett üveg meg a sérülésektől. De remélem, tévedek, mert bírnám, ha nem kéne még erre is költeni. Eleve csinálhatnák úgy a telókat, de minél újabb és jobb, annál könnyebben törik.. :D (ismerőseimtől tudom)
2016. jan. 27. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyárilag van rajta karcálló műanyag fólia ami elég jó de ha valami komolyabb kell vegyél rá bármilyen H9 keménységű üveg fóliát. Ennél jobb megoldás nincs szerintem.

Az hogy maga a kijelző üvegből lenne azt nem tudom... benyomom erősebben de sehogy nem hajlik be,lehet hogy mégiscsak üveg? :-) tehát tuti erős de törékeny.

2016. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha rendeltél rá tokot felesleges.

1 Éve használom a P8 lite-omat egy flip-tokkal, ez minden oldalról megvédi.. többször leejtettem, se karcok, se repedés.

Én nem rendeltem, hanem mobilosnál 3000 Ft.ért vettem rá. Nem tudom megéri-e külföldről rendelni, gondolom ezért van, hogy "soká jön meg"

2016. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legjobban az védi meg, ha vigyázol rá, mert ha pofára ejted betonra, akkor mindegy mi van rajta, maradandó nyomot hagy (kivétel persze ha ilyen 1cm vastag ütésálló tokba teszed). Törésteszteket amúgy nézhetsz a YouTube-on.

Szerintem vegyél fóliát, mert így a karcolásokat felfogja a kijelzővédő, és alatta a telefon sértetlen lesz. De enélkül is nyugodtan használhatod, a mostani telefonomon se fólia, se tok nincs, ezerszer ejtettem már le, és nem igazán ártott neki.

2016. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!