Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nővérem LG F2-jén rosszalkodik...

Nővérem LG F2-jén rosszalkodik a Messenger és a Facebook Lite is. Valami tipp, hogy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pár napja a nővérem telefonján elkezdett sz@rakodni a Messenger és a Facebook Lite alkalmazás. Nem tud neki mit csinálni, újraindította, semmi. Frissítette... semmi. Letörölte és újra felrakta... semmi. Javasolni akartam neki, hogy mentsen le minden fontos dolgot a telefonjáról és telepítse újra, de megszólalt előtte, hogy az iPhone-ján is ezt csinálja. Valaki tudna valamit ez ügyben segíteni?

2016. jan. 21. 22:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Pontosabban, amikor hiba van az alkalmazásban, mindig azt írja, hogy kommunikációs hiba a szerverrel. Próbáld meg később.
2016. jan. 21. 22:53
 2/3 anonim válasza:
Szia! :) hát nem vagy egyedül, most rengeteg mindenkinek sz@r. Nekem is ugyanez volt pár hónapja, de akkor se nekem. Gondolom ilyen hullámokban megy vagy nem tudom. Barátnőmnek most sz@r, és a kis butus újrstelepítette... hát ráb@..szott. Nehogy újratelepítsétek nem segít semmit csak felesleges munka. Nekem pár napig volt ilyen utána elmúlt magától, csak várni lehet hogy kijavítsák. Addig viber vagy valami ahol tud írkálni :)
2016. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Későn néztem a választ, de köszi a segítséget. Amúgy valószínű igazad van, mert már jó neki.
2016. jan. 24. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!