Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 80. 000 ft-ig telefon, segitseg?

80. 000 ft-ig telefon, segitseg?

Figyelt kérdés

Tul nagy igenyeim nincsenek, kameraja jo legyen, kijelzo 4,8" + ne fagyjon stb.

Most xperia m2t nyuzok, 2 eve, meg nincs semmi panaszom, de lejart a husegem, szeretnek valtani! :)


2016. jan. 27. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Huawei Ascend P7

Huawei P8 Lite

Samsung Galaxy S3 Neo

Samsung Galaxy A5

Meizu M2 Note

Lumia 830

2016. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a Euronics-nál még kapni, én az Asus Padfone S-t is a figyelmedbe ajánlanám. 70.000-ért dobálják utánad, és elég decens hardverileg (egy Samsung S5-tel, Ill. Sony Z2-vel egyezik, de sajnos nem vízálló). Én ilyet vettem, azóta sem bántam meg! Viszont sajnos csak fehérben lehet kapni a Euronics-nál.
2016. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ui: főként azért is ajánlanám, mert amiket az első válaszoló írt, azokat leveri hardveresen, és a ZenUI is elég jó. Egyébként 100.000-res mobil volt még nem rég.
2016. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lúmnia 640 xkl
2016. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!