Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG telefonok mennyire...

Az LG telefonok mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Én igazából a következő telefonokat nézegettem:

LG P710 Optimus L7 II

LG D605 Optimus L9 II

LG Spirit C70 LTE H440n

Szóval így középső árkategóriában keresek telefont. Általánosságban vagy konkrétan a felsoroltakról is szívesen várnék tapasztalatokat illetve véleményeket is! :)



2016. jan. 27. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is magával az LGkel úgy általánosságba semmi rossz tapasztalatom nincs, viszonylag megbízható.. A gond ott van hogy amiket írtál a C70 kivételével már elég régi ahhoz hogy jobbat is kapsz már az áráért, nem beszélve arról hogy azt hiszem a L7-et nálunk már nem is forgalmazzák (de ez nem biztos)


Szóval a LG Spirit C70 -t tudom ajánlani ha hardverileg megfelel mivel egy eléggé optimalizálatlan közép kategóriás telefonról beszélünk ne várj tőle nagyon gyors működést, ha csak telefonálni kell akkor viszont jó választás lehet.

2016. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olcsó húsnak híg a leve. ez axióma.
2016. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
LG g4 et tudom ajánlani :)
2016. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!