Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Járhatok rosszul egy garanciál...

Járhatok rosszul egy garanciális használt telefonnal?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy találtam egy használt telefont, aminek még pontosan 2 hónap van hátra a 2 éves Telenor-os garanciájából.


A belső tulajdonságai, ha rosszak lennének (akármi), akkor még vissza tudnám vinni az üzletbe, ahol vásárolva lett, és a garancia miatt vagy kicserélnék, vagy megjavítanák. Így megy?


Egyedül az fizikai dolgokért nem jár garancia. Mint pl ha rossza lenne az aksija a telefonnak, akkor azt már nem cserélnék ki, de ez érthető is.


Tehát ezeket összevéve, mik lehetnek ennek a vásárnak a háttal ütői?



2016. jan. 28. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval találtad a telefont..akkor ezek szerint nem tudod igazolni hogy a tied,garijeggyel se semmivel..így nem csinálják meg neked
2016. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem találtam. Meg akarom venni egy számomra ismeretlen embertől. Még soha nem vettem használt telefont, így nem tudom mire kell odafigyelni.
2016. jan. 28. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor félrevezető a kérdésed...

"Arról lenne szó, hogy találtam egy használt telefont, aminek még pontosan 2 hónap van hátra a 2 éves Telenor-os garanciájából."


Ha a nevedre íratod a telefont,és lenne vele bármi akkor megcsinálják,ha nem akkor csak az illető tudja bevinni!Tapasztalat, karácsony előtt barátom így járt sajnos!

2016. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!