Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az Iphone 5s-ről?

Mit gondoltok az Iphone 5s-ről?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat és véleményeket kérek. :)

Elég a 16gb vagy inkább 32gb?



2016. jan. 28. 15:03
 1/8 anonim válasza:
100%

Nekem az volt

Bőven elég a 16gb még azt se fogod tudni kihasználni.

Tényleg nagyon jó telefon én nagyon szerettem de én iphone 6st vettem helyette.

2016. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meddig fog rá menni az új IOS? Meddig nem lesz hátrány rátelepíteni?
2016. jan. 28. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

azt nem lehet tudni, hogy meddig jönnek ki rá az új szoftverek, de mivel a legújabb szoftver még támogatja az iPhone 4S-t is, így egy darabig szerintem fogják.

Nekem i4 van jelenleg és én is gondolkozok egy cserén 5s-re. Nekem az i6 már nagy (és még drága is meg nem is tetszik)

Az hogy hány GB-t vegyél meg rajtad múlik. Ebben nem lehet memóriát bővíteni így azért gondold meg milyet veszel. Ha sok képet videót, zenét, játékot tartasz a telefonodon érdemesebb szerintem a nagyobbat venni. Nekem biztos elég lenne egy 16GB is, de mert mellette van egy 64GB-os iPadem, amin tartom az egyetemi jegyzeteim, filmeket, rengeteg játék meg igazából a képeket is azon tartom. Tehát ha esetleg akarsz sorozatokat nézni rajta miközben utazol vagy ilyenek a 16 kevés, de ha csak telefonálásra használod, facebook meg selfi akkor felesleges nagyobbat venni.

Remélem tudtam segíteni :)

2016. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az első lehet hogy nem használta ki a 16 gigát mert max telefonált rajta, de ha zenét akarsz rajta tárolni, sok képet és videót csinálsz akkor lehet hogy a 32 gigás.
2016. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
40%

Nekem rengeteg program volt a telómon.

Volt vagy 3ezer képem és több száz zeném

Mindenem volt és mindent tudtam vele

Mégis elég volt a 16gb nem értek egyet veletek.

2016. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Imádom. Droidról váltottam erre, és sokat kéne gondolkoznom, hogy hátrányokat tudjak sorolni droidhoz képest. Gyors, szép, teljesítménybeli határai nincsenek, 1 éve nem lassult be, de valszeg még 3 évig nem is fog, ha nem frissítek iOS11-re majd. És még egyszerű is. Igaz, hogy drága, de az i5S kitart addig, amíg 3 másik androidosat vesz az ember...tehát nem drágább hosszútávon.

Én 16GB-ból pont kijövök. Nem kényelmetlen...nekem

2016. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretem :) Nekem elég a 16 giga, viszont rengeteget fotózok (havonta minimum 1000 kép), ezért néha át kell másolni gépre, de így bőven elég. Minden alap alkalmazást használok (Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, stb.), de még így is csak 5-6 gigám fogyott el (a jelenlegi 2000 fotóval)
2016. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
80%
Számomra tökéletesen megfelel az iPhone 5s. Az androidos telefonok elbújhatnak mögötte. Mielőtt megvettem sokan próbáltak lebeszélni hogy ne vegyem meg mert ez csak divat telefon semmi más, nagy sz*r az egész a Samsung meg a társaik sokkal többet tudnak..blablabla. Én egyáltalán nem csalódtam benne. Ez előtt Samsung Galaxy Fame-em volt ami kb.fél évig működött rendesen aztán folyton befagyott, kidobált az alkalmazásokból, kiírta hogy nincs elég tárhelyem (pedig volt) ha valamit le akartam tölteni. Magától kikapcsolt majd amikor visszakapcsoltam alig volt rajta pár százalék pedig előtte volt feltöltve, szóval mit ne mondjak...ócska egy telefon. Az iPhone ezzel ellentétben fénysebességgel működik, gyönyörűen fényképez és sokkal több előnye van mint egy androidos telefonnak. Én megfogadtam hogy ezentúl csak iPhone-t fogok venni..SOHA többé android! Az meg hogy 16gb vagy 32gb?..hát ez tőled függ...nekem mondjuk 16gb-s mert nekem ez elég, de te ismered az igényeidet. Ha ezt kevésnek találod akkor vegyél 32gb-ost. :)
2016. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!