Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M4 Aqua? (Bővebben...

Sony Xperia M4 Aqua? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Kapok egy telefont. És a Xperia M4 Aqua-t választottam. Árhoz képest mennyire jó? Köszi aki megválaszolja (Amit én néztem az 52 490 Ft)

2016. jan. 28. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Korrekt, ennyiért meg főleg. A 6.0 érkezésével meg a szűkös tárhely probléma is megoldódik.
2016. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi .😃
2016. jan. 28. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telefonom van. Én teljesen meg vagyok vele elégedve, neked is csak ajánlani tudom.
2016. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia! Tudom, hogy nem most tetted fel a kérdést, de nekem is ilyen telefonom van, szóval írok róla pár dolgot.:)

Szerintem nagyon jó telefon, persze ez attól függ kinek mekkora az elvárása egy telefonnal kapcsolatban. A tárhelye sajnos nagyon kevés, de tudsz rajt javítani, ha törlöd a felesleges gyári alkalmazásokat, valamint veszel bele memóriakártyát. A képeket, videókat, zenéket át tudod helyezni rá, és az alkalmazások egy részét is. A kamerában beállíthatod, hogy automatikusan a memóriakártyára mentsen. A snapchat képeket,videókat viszont nem tudod áthelyezni, és még néhány fényképszerkesztő alkalmazás mentett képeit se (pl Instasize). De Facebook, screenshot, stb képeket át tudod helyezni. A kamera nagyon szép képeket csinál, de közelről nem tudsz fókuszálni. Ha kicsit messzebb viszed pár centivel a kamerát már jó, utána meg kivághatod a képet és majdnem olyan szép. Viszont messziről gyönyörű képeket csinál! Ha ráközelítesz a képen valamire, akkor is szép éles:) És az előkamera is nagyon szép, de ne használd a simabőr hatást, mert szerintem csak rondít. Android 5.0-s szóval szinte minden alkalmazás kompatibilis, hamarosan meg megkapja az Android 6.0-t, ami nagyon jó lesz:) Azt gondolom tudod, hogy por és vízálló. Sokan mondják, hogy ne rakjuk vízbe, mert tönkre megy, de szerintem hülyeség, én már többször is raktam vízbe, és ugyanúgy működik. De ha kijön a tőmítés akkor már ne rakd vízbe! A kijelzője nagyon szép, szerintem a mérete is pont jó. Személyre tudod szabni, stb.

De mondanék pár hibát!

Néha csinál olyat, hogy nem vesz fel és nem játszik le videót. Ilyenkor csak újra kell indítani,és utána minden tökéletes. Ha sokat használod, akkor nagyon felmelegszik, de ha bezárod a nem használt alkalmazásokat, és lerakod egy kicsit, hamar lehűl. Nagyjából ennyi. :)

2016. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A snapchat képeit meg barmelyiket at tudod helyezni, csak kell hozza egy valamilyen fajl athelyezo program, pl file commander es a belso tarhelyen belul pl van olyan hogy snapchat mappa belemesz, es benne vannak a kepek, es kimasolod es beilleszted az sd kartyan egy mappaba vagy barhova
2016. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
08-08. 22:58 köszi!:)
2016. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!