Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dual sim-es telefon a lenti...

Dual sim-es telefon a lenti feltételekkel? Talán huawei p8 lite?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek szeretném a telefont. Korábban Samu S4-e volt. Azt szeretné, hogy hasonló élményt nyújtson neki az új telefon.


Szempontok:


-Android

-Dual sim

-Az ár. Szeretnék 100.000 ft alatt maradni

-Processzorra legalább 4 magosat gondoltam

-Ramból jó lenne 2gb

-Tárhelynek 8gb


Huawei p8 lite-ot néztem ki, viszont tartok a processzor alacsony (1.2GHz) órajelétől. Teljesítménytesztekben felveszi a versenyt a Snapdragon 615-ös 1.7GHz -ével. Viszont huawei-hez még nem volt tapasztalatom, nem tudom mennyire jól optimalizált.


Ha valaki, akinek van tapasztalata P8 lite-al, írna a telefonról pár sort, azt nagyon megköszönném.


Más telefont is nyugodtan ajánlhattok.



2016. jan. 28. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Ennek biztos örülni fog a barátnőd és gondja se lesz vele, szép, gyors, stabil,jó képet csinál,jó a hangja. Az arany és fehér nagyon szépek, nekem fekete van de csak mert pasi vagyok.

Ha mindenképp dual sim-et használtok akkor azt jó ha tudod hogy kompromisszumra lesz szükség, tehát vagy 2db sim, vagy 1db sim és 1db sd kártya bővítés lehetséges. Vagyis dupla sim használatakor nincs hely sd kártya bővítésre, marad a 16gb belső memória.

2016. jan. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 puritan ***** válasza:
Nekem eddig vagy négy dual sim-es telefonom volt, és mindegyikbe lehetett tenni sd kártyát is.
2016. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

puritan

ebbe is lehet bővíteni SD kártyával...

DE..

2 slot van az oldalán egyik a SIM-nek van.

A 2. slotba bele tudsz rakni vagy egy micro SIM-et vagy egy micro SD kártyát. tehát vagy-vagy.

ha 2 SIM van benne egyértelmű, hogy nem lesz helye az SD kártyának.

Nekem 1 éve van P8 Lite-om, csak jót tudok mondani :)

2016. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

SD kártya bővíthetőség mellékes, a dual sim foglalat a lényeg. Mint említettem, 8gb tárhely is elég lenne.

Nem néz filmet, hallgat zenét telefonon. Csak az alkalmazásoknak kell hely, illetve pár fényképnek.


Válaszokat köszönöm. Valószínű p8 lite lesz a kiválasztott. (én oneplus x-et vennék, az Oxygen OS miatt, de árban a huawei jobb választás)

2016. jan. 29. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!