Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Lenovo a Samsung vagy a...

A Lenovo a Samsung vagy a Huawei a jobb okostelefonba?

Figyelt kérdés
Ti melyiket ajánlanátok?

2016. jan. 28. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Samsungot nem javasolnék semmiképpen. Lenovo tabletem és Huawei telefonom van, mindkettővel nagyon meg vagyok elégedve. szóval a kettő közül legyen valamelyik.
2016. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem HUAWEI MediaPad T1 8.0 PRO tabletem van, ezen felül egy 7 hónapos SONY Xperia E4, teljesen meg vagyok elégedve mindkettővel, hibátlanul működnek!
2016. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig Samsung okostelefonjaim voltak. Aztán pár hete vettem egy Lenovot, amit másnap vissza is küldtem a gagyi kijelzője miatt. Most vettem egy Samsung Galaxy Core Prime-ot.

Hiába volt ugyan olyan a két telefon hardveresen, a Samsung minőségben verte a Lenovot. Spórolni akartam egy tízest, nem jött be! 😆

2016. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Huawei-t ezek közül.A Samsung-ot én is kizárnám.
2016. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Galaxy Core Prime es a jo kijelzo:))

Kerdezo: a Samsung ugye a piacvezeto ha az eladasokat nezzuk. Ha az osszeszereles minoseget nezzuk, akkor sem rossz telok. Ha a szoftot nezzuk, akkor igencsak rosszak, de ez a felsokategorianal mar nem feltetlen igaz. Konkret modelleket egyszerubb lenne osszehasonlitani. En szemely szerint also kategoriaban Lenovot valasztanek, kozepkategoriaban Huaweit, felsoben pedig Samsungot. Persze ha kotelezve lennek ezek kozul valasztani, egyebkent valoszinu, hogy valami mas gyartotol valasztanek.

2016. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Nem azt mondtam hogy a Core Prime kijelzője hú de jó, hanem azt hogy a Lenovoé hú de szar!
2016. jan. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amennyiért a Core Prime-ot adják sokkal jobb telefont lehet venni.Csak nézzetek körül a márkáknál,a kijelző lehet hogy jó de a TouchWiz és a támogatás az nem valószínű...
2016. jan. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én inkább a Lenovo felé hajlok miután apám k3 Note-ja valahogy mindig lenyomja nagymamám core prime-ját sőt időnként még időnként az én Sony xperia e dual-om is lenyomja. Sőt a core prime nem bír ki szinte egy napot sem töltés nélkül.
2017. jan. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!