Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha hívás közben elmegy az...

Ha hívás közben elmegy az okostelefonom kijelzője, az mitől lehet?

Figyelt kérdés
Most cseréltem érintőpanelt, és minden tökéletesen működik, de amikor hívok, elmegy minden mintha ki lenne kapcsolva, és le se tudom tenni.
2016. jan. 28. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:

"Most cseréltem érintőpanelt"


Estedbe se jusson, hogy te sz4rtad el...

2016. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eszembe se jut, mivel a régivel működik rendesen.
2016. jan. 28. 23:13
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz válaszolni, inkább maradj csendben.

Az érintőpanel lehet blokkolhaja vagy kódolhatja az országon belüli hívásokat, vagy mivel utángyártott, így a telefon ezt érzékelheti. Más nem jut eszembe.

2016. jan. 28. 23:15
 4/8 Gugu Gabor ***** válasza:

van baj...


Azért csak futnék még egy kört az érintőkijelző körül. Csak hívás esetén jön elő ez a hiba semmikor máskor?


Gyári reset?

2016. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ne legyetek már ennyire bénák.

Ez van: [link]

2016. jan. 28. 23:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki itt béna, az nem mi vagyunk. Dzsunka hígfost vettél eredeti helyett. Mit vársz?
2016. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De, pontosan te vagy a béna. Mert sík hülye vagy a kérdéshez.

Időközbe rájöttem, a proximity szenzort árnyékolja le a plasztik cover, de ezt még el kell valahogy tüntetnem a panelből.

2016. jan. 28. 23:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva. Probléma az volt, hogy gyárilag le van árnyékolva az érintőpanel hallójárata egy kis fekete hangáteresztő szalaggal, amit idegen anyagként érzékelt a priximity szenzor, és kikapcsolt a képernyő. Kikapartam tűvel a kis fóliát, most tökéletesen működik.
2016. jan. 29. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!