Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hívtak erről a számról?...

Miért hívtak erről a számról? (Lent)

Figyelt kérdés
+213 654 03 52 09 (Algéria) számról jött egy hívás, pont kezembe volt a mobilom, de 2 rezgés után ki is nyomta, szinte időm se lett volna felvenni(egyébként se vettem volna fel). Vissza nem hívom mert gondolom valami lehúzás. Valaki találkozott már ezzel? Esetleg hallott ilyen esetekről. Ja, és tudtommal semmilyen ismerősöm nem tartozkodik Algériában. Köszi a segítséget! :)

2016. jan. 24. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért hívtak, senki sem tudja. Ha legközelebb keresnek vedd fel és beszélj a hívóval. Vissza ne hívd.
2016. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ugyanerrol a szamrol hivtak ma ejjel engem is, es utananeztem, es azt olvastam, hogy ez egy gep amely leveszi a penzt a telefonrol, es akár 2 eurot is bukhatsz. NE VEDD FEL, ÉS NE HIVD VISSZA!
2016. jan. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyar hálózaton, magyar SIMes mobil, vagy magyar vezetékes telefon szám esetén sosem fizet a hívott fél ( volt régen olyan, hogy R beszélgetés, de ma már nem fordul elő). Nyugodtan vedd fel és beszélhetsz vele.
2016. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+ info: nyilván kivételt képeznek az ingyenes hívószámok ( amellyel nyilván nem rendelkezik a kérdező ) mivel ott valóban a hívott fizet.
2016. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!