Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet kapni 2gb-os micro...

Hol lehet kapni 2gb-os micro sd kártyát Békéscsabán?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Forgalmaznak bárhol akkorát?
2016. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az interneten van,de én személyesen szeretnék venni.
2016. jan. 29. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Mi a francnak kell személyesen venni egy olyan dolgot, amit a póstás házhoz hoz, ráadásul töredék áron, mint amennyiért te bárhol a helyi vacak kereskedőktől megvennéd?????

Ahogyan nézem, manapság két dollárért már 4 gigát kapsz.


[link]

2016. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dzsunka hulladékért 1 fillér is sok.
2016. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Számtech boltok, áruházak.
2016. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem véletlen írtam hogy 2 gb-os.Olyan kell nem mindegy hogy neten mert ezer a posta költség 1300 a kártya.Itt van 1700-ért 4 gb-os,de nekem 2-es kell,azért kérdeztem hogy tud e valaki,nem azért mert nem tudom hogy vannak nagyobbak is tudod?!
2016. jan. 29. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:

amikor leírod azt a dolgot, hogy 1700 a pósta, valamit benyeltél barátom.

A feléből kétszer jobbat kapsz, csak olvasnod kéne.

2016. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is láttam már olyan webshopokat, ahonnan mindegy volt, mit rendelsz, 1200 ft volt a legolcsóbb házhozszállítás. Nekem egy régi fényképezőbe kellett volna nemrég 2gb-s sd kártya, de csak micro sd-t találtam, amihez viszont adtak adaptert. Az árára nem emlékszem pontosan, Csabán az 1-es postán vettem a postaboltnál.
2016. márc. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!