Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem e-bayről egy Iphone...

Rendeltem e-bayről egy Iphone 4S utángyártott 2680mAh-es akksit. Kb 2x akkora mint az eredeti. Nem "cseszi " szét a telefonom?

Figyelt kérdés

1. Battery Type: Lithium Battery

2. Battery Capacity: 2680mAh

3. Voltage: 3.7V

4. Dimensions: (8.1 x 3.4 x 0.3) cm / (3.19 x 1.34 x 0.12)" (L x W x H)

5. Weight: 27 g / 0.95 oz

6. Color: Gold

7. Compatible with: iPhone 4S



2016. jan. 29. 13:39
 1/9 A kérdező kommentje:
2016. jan. 29. 13:40
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

nem, mert szerintem annyit sem tud, mint a gyári, csak ráírják, oszt kész.

elég valószínűtlen, hogy ugyanúgy belefér az akksi az eredeti helyére, de 2x akkora a kapacitása. nem hinném, hogy 1700 Ft-nyi összegből a kis kínai sufnigyárak elő tudnának állítani megbízhatóbb terméket, mint egy nagy gyártósorral rendelkező komolyabb kínai gyár, ahol az eredeti akksikat gyártják.

2016. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Valamiért magyarországon még mindig azt képzelik az emberek, hogy Kína a gagyi szimbóluma sok műszálas pólóval és olcsó cuki zsebrádióval.

No jó, tudom, kellene ennek a hitnek a megcáfolásához nyelvtudás, világlátás, és némi műszaki ismeret.

De azt azért tudnod kell, amit az ebayra föltesznek az azért alapvetően rendben van. Személyes véleményem szerint az aliexpress még jobban, tehát ha valaki azt írja, egy akksi kompatibilis, miközben nem az, akkor nem sokáig marad meg a piacion.

Ilyen téren egyáltalán nem félnék az erősen túlárazott - sznoboknak való - eredeti akksi helyett betenni egy utángyártottat.


Ha megbízható kereskedőtől rendelted, akkor rendben lesz.

Ha nem, akkor nem feltétlenül.

2016. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

senki nem mondta, hogy a kínai cuccok szarok. én csak azt mondtam, hogyha az ilyen akksik akkora aranybányák lennének, akkor az itthoni gsm-esek miért nem rendelnek belőlük tonnaszámra, és adják 10-szeres áron?


ez pont ugyanolyan, mint a powerbank-ok, amikre ráírják, hogy 100 000 mAh-sok, de mégis belefér egy ugyanakkora borításba, mint egy tizedakkora powerbank...


illetve már itt is volt régebben, aki rendelt a samsungjába ilyen 2-3x nagyobb csodaakksit, aztán kiderült, hogy hamarabb lemerült, mint az eredetivel.


de jó, nekem mind1, én nem kisérletezek ilyenekkel, ha te meg akarod győzni a kérdezőt, hát tedd...

2016. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

egy iphonet NEM LEHET SZÉTSZEDNI. Csak speciális cuccokkal amit eleve csillagászati áron mozognak. És ha egyszer már belenyúlsz, valami elmozdul és kész, lőheted.

Ez nem samsung doogee huawei stb hogy cserélni lehessen benne. Ha akksit akarsz cserélgetni akkor javaslom az androidos telókat, azokat nem kell tönkrervágni ahhoz hoggy akksit cserélhess.

2016. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
és ha már volt pénzed iphone-ra, akkor ne sajnáld megvenni az eredeti alkatrészt, már ha szakszervíznek dolgozol :) Másképp nem hiszem hogy megoldod. De én biztos nem tennék egy BMW-be kínai műbőr ülést (csak hogy egy ehhez az esethez illő hasonlatot mondjak)...
2016. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
ja meg ha 2x akkora? .... van egy két liteset palackod - belefér a 4 liternyi folyadék? :) nem "cseszi" szét az üveget?
2016. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen gagyi vackokat kerüld el messzire.

Én is vettem utángyártott akkut, aztán letagadtam, hogy megkaptam, mert annyira sz_r volt.

A valós teljesítménye kb lesz vagy 8-900mAh, jobb esetben, de rosszabb esetben még ennyi sem.

A fos elektronikát meg már ne is említsük amiket ezekbe tesznek.

2016. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
5ös, kettő darab csillagcsavart kell kicsavarni, majd a hátlapot letolni, és már hozzá is fértél az akksihoz. nyilván szerelősebb munka, mint csak kivenni, de például az akksicsere pont azok közé a dolgok közé tartozik, ami a legegyszerűbb cserélni.
2016. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!