Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3-at vagy Sony...

Sony Xperia Z3-at vagy Sony Xperia Z5 Compact a jobb?

Figyelt kérdés
Új telót szeretnék vásárolni. A Sony mobiljai eléggé jónak tűnnek. A Z3 és a Z5 Compact közül szeretném az egyiket áasztani, de nem tudom melyiket. A kamera és az ár is érdekel. Főként tapasztaltak vàlaszait várnám.

#mobiltelefon #Sony #Elektronikos eszközök
2016. jan. 29. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A sony z5c t válaszd mivel teljesítményben is a z5c az erósebb meg igazából minden msban is.


Nem beszélve arról, hogy a z3 nak vannak melegedési problémái is.


A z5-nél orvosolták ezeket.

2016. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) !
2016. jan. 29. 19:47
 3/6 Captain Frájer ***** válasza:
Z5c-nek sokkal jobb a felépítése és a vízzáró füle is sokkal masszívabb, kevesebb az esélye, hogy felhasználói hibából beázzon a készülék. Emellett gyors, megbízható kis szerkezet.
2016. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ!
2016. febr. 2. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Z5c-m van és idáig nincs semmi bajom vele. Egy hónapja használom és nagyon megvagyok vele elégedve.

A melegedés ,meg nem tudom ,hogy hogy lett megoldva ,mert a Real racing 3 alatt elég jól melegszik ,de amúgy nincs vele gond.Amúgy nem melegszik és nincs vele baj. (igen tudom azért ez a példa elég szélsőséges)

2016. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tapasztalatokat :)
2016. febr. 3. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!