Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket vennétek, és miért?

Ti melyiket vennétek, és miért?

Figyelt kérdés

Két telefon közül melyiket válasszam? Árban nem nagy a különbség, ezért is vacillálok rajta.


Samsung galaxy s4 mini

Samsung galaxy core prime



#Samsung Galaxy S4 #új telefont vennék
2016. jan. 29. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Core Prime van. Szerintem erre sem fog a Samsung frissítést kiadni, nem még az 1000 éves s4 minire!
2016. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!


Első blikkre az S4 mini-t választanám (nekem Xiaomi Redmi 1S-em van, gyakori használatra Samsung hosszú ideje nem járt a kezemben). Hogy miért?

1) Némileg nagyobb felbontás, a képátló nem sokkal kisebb

2) Karcálló üveg

3) 1,5Gb RAM (nem összekeverendő a tárterülettel), Core Prime ebből csak 1 Gb-ot tud felvonultatni... Hidd el, nem tűnik soknak, de néha szívok az 1 Gb karcsúsága miatt :).

4) Mérések alapján picivel jobb akkumulátoridő az S4 javára.

Ahogy látom egyik sem OTG képes, csak fórumhozzászólások alapján tudom ezt mondani, tapasztalatom róla nincs. Ellenben mintha édesanyámnak Core Prime lenne, ha érdekel, hogy támogatja-e... dobj egy üzenetet és megnézem.

Teljesítményben itt-ott jobb a Core Prime Snap. 410-ese, de a különbség sokszor minimális. Gondolom, nem hardverigényes játékra szeretnéd használni, bár az S4 Minije TALÁN többet profitál a plusz memóriából...

Ha számodra fontos, hogy minél frisebb Android legyen a telefonodon, illetve picivel nagyobb képátlót szeretnél (ja és Core Prime 128Gb-ig támogatja a MicroSd-t, 64gb az s4 mini), akkor húzd ki az S4 Mini-t.

2016. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. jan. 29. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a frissitesek fontosak lennenek a kerdezonek, szerintem nem 2 Samsung kozul szeretne valasztani. 2. valaszolo leirta, miert lehet elonyosebb az S4 mini, en annyival egeszitenem ki, hogy egesz konnyu telefon, ami szinten tekintheto elonynek.
2016. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meizu M2, 2GB ram, a hardver valamivel erősebb mint a snapdragon 410, szebb kijelző és 5.1-es android adja az alapját a Meizu által FlymeOS-nek nevezett rendszernek (ami egy módosított android mint a Miui vagy a Cyanogenmod). Összegezve lehet ezzel jobban járnál mint egy Samsunggal.
2016. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!