Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennétek most Samsung Galaxy...

Vennétek most Samsung Galaxy S3, ha csak egy, , egyszerű, , telefonra van szükségetek?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű telefonra lenne szükségem, telefonálok, sms, ritkán internet és tudjon valamire való képet készíteni. Ennyi kellene.
2016. jan. 4. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kitől és mennyiért. Mi tavaly vettünk egy jó állapotú S3-at, meg vagyunk elégedve vele.
2016. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vennék. Nekem egy S3-am van, és most már inkább szabadulni szeretnék tőle. A maga idejében (2012) csúcsmodell volt, de mostanra már elavult, egy középkategóriás telefon többet tud nála (és frissebb a szoftveres is). Frissítést már rég nem kap, még mindig a 4.3 Android van rajta, míg az újakon már az 5 vagy a 6. AZ alkalmazásokból már van amit nem tudok frissíteni, mert nem kompatibilis vele. Ezen kívül bűn lassú, akad, fagy, újraindul. Tegnap hazafelé pl. facebookoztam és közben zenét hallgattam, és amikor kaptam egy bejövő hívást, befagyott az egész kijelző, és csak csörgött, de felvenni nem tudtam, sőt azt sem láttam, hogy ki keres (ezt csak azért írtam, mert azt mondtad, telefonálásra kell, hát ez sem éppen zökkenőmentes vele). látszik, hogy csak 1 GB ram van benne.

Szóval én azt mondom, inkább ne vegyél, túlságosan elavult már. Azt nem írtad, hogy újat, vagy használtat akarsz-e. Egyiket sem ajánlom, használtan főleg nem. Én is mielőbb meg akarok szabadulni a sajátomtól.

2016. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

" facebookoztam és közben zenét hallgattam, és amikor kaptam egy bejövő hívást,...." :))

De ha csak az általad leírtakra használnád és jó áron megkapod szerintem jó.

2016. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, végül is egy LG vettem, remélem beválik. Új telót akartam mindenképp és max. 50-et áldozni rá.
2016. jan. 5. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!