Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonról, hogy tudok adatoka...

Telefonról, hogy tudok adatokat visszanyerni?

Figyelt kérdés

Nem régiben előkerült a régi telefonom, amin képek voltak, de azokat leszedtem, és a régi gépemre másoltam. (azóta azt eladtam, és az adatokat letöröltem róla)

A kérdésem az lenne, hogy tudok-e a telefonról bármilyen képet, vagy zenét vagy bármit még leszedni? (nem törölve volt, hanem átmásoltam a gépre)

Találok még így is rajta adatokat? vagy sem? Ha igen, küldenétek programokat, hogy mivel tudom őket vissza szerezni? köszönöm a válaszokat! :)


2016. jan. 29. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha csak másolva voltak,akkor most is ott vannak :).Ha áthelyezve,akkor ha a telód memóriájában voltak,valószínüleg nem lehet visszakapni,hacsak nem a kukába kerültek,amit a gépedről az Android Data Recovery nevű programmal vissza tudsz állítani.Ha a memóriakártyádon voltak,akkor véglegesen törlődtek.
2016. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!