Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon mizu d501 telefonhoz...

Rita 1970 kérdése:

Navon mizu d501 telefonhoz füllhallgatót szeretnék mert a régi nem szól rendesen. Már vettem 2 újat de egyik se szól normálisan! Milyet vegyek? Mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 21:32
 1/4 SN1PERBOY ***** válasza:

Én fejhallgatót ajánlok inkább,nekem nem tetszenek a fülhallgatók.

Ajánlom a :Sony MDR-XB450 fejhallgatót.

nagyon jól szól,lassan 1 éve megvan és semmi baj nincs vele.

ami tetszik rajta az hogy a kábele gumiból van és nem törik meg.

Ára Kb. ha jó helyen veszed olyan 15.000 Ft.

nagyon megéri.Én anno 21.000-ért vettem.

remélem megfogadod a tanácsomat,és remélen segítettem... Gergö

2016. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:

Az a helyzet, hogy előfordul, hogy a fülhallgató bemenet és a jack-dugó nem teljesen kompatibilis, ilyen problémám nekem is volt, ha jól emlékszem, Samsung füles nem szólt rendesen Nokián vagy fordítva. A szigetelések elrendezése nem stimmel a dugón és az aljzatban.

Én azt ajánlom, próbával vegyél, szóval viszed a telefont és megpróbálod a fülest.

A másik lehetőség, hogy a telefonhoz eredetileg adott fülest viszed a vásárláshoz és összehasonlítod a régi és a venni kívánt jack-dugót.

Annyit még érdemes megtenned, hogy a fülhallgató jack-dugóját nem nyomod teljesen bele az aljzatba (tehát nagyon kicsit kihúzod, miközben szól a zene). Ha ekkor jobban szól a füles, biztosan a fenti probléma lesz.

Az eredeti fülhallgató amúgy jól szólt, csak megadta magát, vagy egyáltalán nem szólt jól?

2016. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SN1PERBOY ***** válasza:

Ja igen,és azt elfeljtettem ,hogy figyelj oda hogy hány MM-es a Jack dugó.

nézz utána hogy mennyivel kompatibilis a telefon.

A 2. válaszoló juttatta eszembe

2016. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,megpróbálom!
2016. jan. 30. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!