Prich89 kérdése:

Ma lecseréltem a pc-m egy erősebbre de a monitorom maradt a régi. Bekapcsolás után minden felpörög a gépben de a monitor továbbra is készenlétben van. Az integrált vga-ról megy rendesen. Mi a baj?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Be kell állitanod biosban hova küldje elsődlegesen a jelet.
2012. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az init display first:pci és még így sem jó.Átraktam az integráltra és akkor legalább bekapcsol úgy hogy a vga az alaplapon van.
2012. jún. 11. 09:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen lehetőségeid vannak, de kapcsold ki az integrált videókártyát (Internal Graphics: Disabled) az elsödleges ahol kártyát keres pedig legyen pcie vagy peg.
2012. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Újra felraktam a windowst,csökkentett módban letiltottam az integrált vga-t és még mindig nem érzékeli a vga a monitort.Teljesen tanácstalan vagyok.
2012. jún. 12. 08:07
 5/8 anonim ***** válasza:

"csökkentett módban letiltottam az integrált vga"


Akkor te egy mágus vagy. Biosban kell tiltani vagy beállitani mit vegyen birtokba.

2012. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az eszközkezelőben is le lehet tiltani.
2012. jún. 13. 07:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Le, csak ennek a te szempontodból annyi értelme mintha a szomszédod videókártyáját tiltanád le.

Csináld amit mondok ha segitséget vársz, ha csak pletyizni szeretnél arra találsz más partnert.

2012. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Letiltottam a biosban is,beraktam a vga-t de az eredmény változatlan.
2012. jún. 14. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!