Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s-ről mik a vélemények...

IPhone 4s-ről mik a vélemények mostanában?

Figyelt kérdés
Használja még valaki, érdemes még megvenni ha csak telefonálni kell meg max netezni? Értem ezt úgy, hogy nincs értelme annyi pénzt kiadjak egy 5,6-ért ha ugyanazt csinálnám rajta mint egy 4s-en.

2016. jan. 29. 22:02
 1/5 anonim válasza:
74%
Én októberben vettem egy 4s-t nagyon jól megy, gyors, szuper kamera, minden. Nem szabad (szerintem) minden legújabb iOS-t feltenni mert lassítja, ezen kívül hibátlan.
2016. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"ha csak telefonálni meg max netezni" Mert mire lehetne még használni? Szerintem netezni nem lehet ilyen kis kijelzőn. 5" felett esetleg.
2016. jan. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Használni lehet pl. menőzésre (legtobb esetbe ezért kell a legújabb) ugyanakkor olyan alkalmazásokat/újításokat birtokolni amiket az átlag ember soha nem is használ. Ezekre lehet még használni.

Elsőnek koszonom a választ.

Még lehet írni.

2016. jan. 30. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, megvetted e, de ha nem, akkor nezz utana az SE-nek, most adtak ki.
2016. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te ezt használod "menőzésre" nagyon rossz helyen jársz.
2016. ápr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!