Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miskolc Kaáli intézetről ki...

Miskolc Kaáli intézetről ki mit tud? Mostanában ki járt ott? Tapasztalatok, vélemények érdekelnek! Más megoldás nincs!?

Figyelt kérdés

Minden érdekel hol van?Mi mennyibe kerül?Mi támogatott és mi nem?Milyenek az orvosok?Hogy működnek ott a dolgok?


Ma voltam nődokinál vittem a labor eredményemet azt mondta,hogy normális (2éve próbálkozunk).Fel akarta írni a clostyt mire én mondtam,hogy sok negatívat olvastam róla a neten.Erre mondta,hogy jó akkor nem írja fel és kidobatta a vényt meg mondta hogy akkor menjek a Kaáliba ott majd kapok durvább injekciókat.

Én pusztán vártam volna valamiféle meg nyugtatást,hogy jó a closty vagy hasonló.Most meg hülyén érzem magam.

Így inkább szeretnék egy normális orvost akinek nem okoz fáradtságot elmagyarázni nekem a dolgokat és persze nem tőlem várja a fizetés kiegészítését.


Bocsánat kicsit hosszúra sikeredett,de le kellett írnom és várom a válaszokat.Köszi


2015. júl. 31. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A clostitól nem lesz semmi bajod, fél évig szedtem úgy, hogy közben nem látott orvos. A Budapesti Kaáliról tudok nyilatkozni, én nagyon meg vagyok velük elégedve. Nyilván közrejátszik, hogy elsőre sikerült az inszeminációnk idén áprilisban. Gyorsak, alaposak, kedvesek. Külföldről költöztünk haza április harmadikán, 8-án volt időpontunk a Kaáliba. Megvizsgáltak, írtak fel Clostit és mondták, hogy menjek vissza 14-én egy uh-ra. 16-án megtörtént az inszemináció, (melyre nem sok esélyt adtak, és szeptemberre előjegyeztek lombikra) és láss csodát, 35 évesen babát várok. Az árai szerintem nem durvák, az ultrahang és a vérvétel ingyenes. 45 000 forint az inszemináció (a tüszőrepsztő szuri és a hormon kb. 16 000 ) az első konzultációs díj, ha jól emlékszem 15 000 forint. Remélem segítettem, ha kérdésed van írj.

2015. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A honlapjuk címét én is megtaláltam de ott nincs személyes friss tapasztalat engem pedig az érdekel!


Köszönöm 2. ha nem találok közelebb jó magándokit akkor megyek a Miskolci Kaáliba.

2015. aug. 1. 06:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! A párodat is kivizsgálták?A gyógynövényeket nem próbáltátok?Nagyon sokat tudnak segíteni ilyen esetekben is.Jó pár jó tapasztalat van velük. Sok sikert!
2015. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Páromnak még várjuk az időpontot.Most megpróbáljuk a cicka+palást teát meg e-vitamint hátha segít a menzeszem meg hozásában is.
2015. aug. 3. 06:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, privátban megírnád a nődokidnak a nevét? Szintén miskolci vagyok, és orvost keresgélek, aki segíthetne a babaprojektben is, jó volna tudni, kihez ne menjek egyáltalán. Köszönöm, és Nektek sok sikert!
2015. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Mi is a miskolci Kaáliba járunk.Mindkét orvos nagyon jó mint emberileg mint orvosilag.Mi Leskó dokihoz járunk mert kettőjük közül ő csinál lombikot is.Molnár doki csak inszemet csinál.10 hónapja járok oda,ha valami érdekel írj privát szívesen válaszolok.Addig is kitartást mindenkinek :)
2015. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!