Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S-re milyenek a...

Iphone 4S-re milyenek a kilátások? Jó telefon? Úgy hallottam hogy az iphone telefonok akkuja rossz egy idő után. Ez igaz? Kb. mennyi ideig lehet egy ilyen telefont használni? 5 évig kitart?

Figyelt kérdés
iphone 4S jó telefon??
2016. jan. 29. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
most ez komoly? már legalább 2 éve lassú, elavult. az akksija pedig alapvetően szar. anno az iPhone 4 után az apple nagyon elméretezte a 4S akksiját, jóval erősebb hardvert kapott, viszont csak néhány 10 mAh-val lett nagyobb az akksija...
2016. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jobb az iphone 4 mint a 4 s?
2016. jan. 30. 07:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én iPhone 4s-em 4 éves, gyári akkumulátorral. Kicsit gyenge az akkumulátor, de megszoktam. Amiért többet soha nem lesz iPhone-om: az iOS behalt rajta és mindent elveszítettem.
2016. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kitart 5 évig, feltéve, hogy 3-4 éve már megvan :-) Most már nem nagyon érdemes ezzel kezdeni, az 5s az, ami még versenyképes, vagy ha minden kötél szakad, és iPhone kell, egy 5-ös.


Az akkuja mindegyik telefonnak "rossz egy idő után", ugyanis elhasználódik, mint minden akkumulátor.


És egy kicsit off: ha valaki azért nem vesz iPhone-t, mert újratelepítés után elvesztette az adatait, arra nehéz mit mondani. Semmilyen elektronikai eszköz nem adatbiztos, tehát ha valamiről nincs biztonsági mentésed, azt veheted úgy, hogy nincs is meg.

2016. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!