Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírusos lett az Androidos...

Vírusos lett az Androidos telefonom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a minap letöltöttem egy programot ami vírusos volt. Mikor felnyitom a képernyőt beugrik egy Firewall Service nevű (gyári) ablak, és nem reagál a képernyő semmire. Vissza állítottam a gyári beállításokat egy csomószor. Letöltöttem a Lookout nevű vírusirtó programot, ami "diagnosztizált" egy Malware vírust vagy mit, és ugye ezt a Firewall Service nevezetű gyári alkalmazást vagy mit dobta be. Sikerült leállítanom és letiltanom, de törölni sajnos nem tudom. Nagyjábol visszaállt az egész, bár amikor felnyitom és lapozok a menü lapjai között néha vissza ugrál az előző lapra. Valami ötlet hogy lehetne újra a régi a telefonom? A telefon egy Huawei Ascend g750. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. jan. 31. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Hi everybody.

I'm posting this because I'm having this problem since one month ago and today I finally removed both SecurityService and FirewallService. The Tablet is a Asus TF300.

What I did:

1) disabled both services in settings -> app. Even with both services disabled, stoped and data deleted, SecurityServices was shown in the active process. I used all-in-one toolbox to see active process: boost option (it shows every process and ask if you want to stop them). Even stopping all process, after a couple of minutes SecuritySevices was there again.

2) I've installed Kingroot and started the root process. The message was "failed", but it offered a option to uninstall sistem app.

3) I could find both SecurityServices and FirewallServices. And I could uninstall.

4) After a reboot, no more pirate process! I was not able to remote the files in xbin folder, but the two troyan was finally removed.

good luck!

2016. jan. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Yeah this is a sign of malware on your android device. It can only be removed by two ways: Either you remove it on your phone(it must be rooted) or u connect your phone to a pc and enable hidden options. But i think its easier doing it on phone.


First, locate the apps on your android device and uninstal "Security Service". After that, swipe left to show the running processes, there you should find "Firewall service", click on it. Force stop and disable it.


On your phone, make sure you have either x-plore or Es File explorer installed. On either of the two, open the Tools menu and mark "show hidden files" then select Root explorer ( so as to grant root permission). select "grant/yes" when it shows a pop message. By now it should be showing all the folders on your sd


Now leave sd and open phone memory/device memory


On your device memory, click system>>priv-app. Inside this folder, the first 2 hidden files is your malware. Before deleting the files, try to install it so has to confirm you are not deleting the wrong files( one should be security service and the other should be firewall service). After deleting it, reboot your phone and its back to normal.


For any problems, contact me on whatsapp +2347067059785

2016. jan. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy vírus. Amúgy SD Maid vagy CM Security-t toltsd le. De leginkabb fizetős Antivirus PRO-t. De a Free is jó csak a PRO jobb.
2016. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első kettőt le tudnátok írni magyarul? Mert így néhány lépést nem értek :(
2016. jan. 31. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:

AZ ELSŐ:



Hello mindenki.

Én kiküldetés ezt, mert én magam ezt a problémát, hiszen egy hónappal ezelőtt, és ma végre eltávolították mind SecurityService és FirewallService. A Tablet egy Asus TF300.

Amit tettem:

1) tiltva mindkét szolgálat beállítások -> app. Még mindkét szolgáltatás le van tiltva, stoped és adat törlődik, SecurityServices mutatkozott az aktív folyamat. Én all-in-one eszköztár látni aktív folyamat: rásegítés opciót (ez azt mutatja, minden folyamat, és megkérdezi, hogy szeretné megállítani őket). Még teljesen leállítja a folyamat, miután pár perc SecuritySevices megint ott volt.

2) Telepítettem Kingroot és megkezdte a gyökér folyamatot. Az üzenetet "nem sikerült", de felajánlotta a lehetőséget, hogy távolítsa Sistem app.

3), amit találtam mind SecurityServices és FirewallServices. És tudtam eltávolítani.

4) Újraindítás után, nincs több kalóz folyamatot! Nem tudtam, hogy a távoli fájlt xbin mappában, de a két trójai végül eltávolították.

sok szerencsét!

2016. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ÉS A MÁSIK:



Igen ez annak a jele, malware az Android készülék. Ez csak akkor szüntethető meg a két lehetőség van: vagy eltávolítja azt a telefonon (meg kell gyökeres) vagy u csatlakoztassa a telefont a számítógéphez, és lehetővé teszi a rejtett lehetőségeket. De azt hiszem, hogy könnyebb csinálni telefonon.


Először keresse meg azokat az alkalmazásokat az Android készülék és UNINSTAL "Biztonsági Szolgálat". Ezt követően csúsztassa balra, hogy bemutassák a futó folyamatokat, ott meg kell találni "tűzfal szolgáltatás", kattints rá. Force stop és kikapcsolni.


A telefonon győződjön meg róla, hogy vagy x-plore vagy Es File Explorer telepítve. A sem a két, nyissa meg a Eszközök menüben és jelölje be a "Rejtett fájlok", majd válassza Root Explorer (úgy, hogy megadja a root engedéllyel). válassza ki a "támogatás / yes", amikor megjelenik egy pop üzenetet. Mára meg kellene jelennie az összes mappát az SD


Most hagyjuk sd és nyitott telefon memória / készülék memóriájában


A készülék memóriájába, kattints rendszer >> priv-app. Ezen a mappán belül, az első 2 rejtett fájlok a malware. Mielőtt törölné a fájlokat, próbálja meg telepíteni úgy kell megerősíteni nem törli a hibás fájlokat (kell lenni a biztonsági szolgálat és a többi legyen tűzfal szolgáltatás). A törlést követően indítsa újra a telefont és vissza a normális.


Bármilyen probléma, lépjen kapcsolatba velem a WhatsApp +2347067059785



REMÉLEM MEGTANULOD TE IS A GOOGLE FORDÍTÓ HASZNÁLATÁT! :)

2016. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 harilaci3 válasza:
nem kéne annyi "NAGY piros letöltés gombokra rámenni."
2016. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!