Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elegem lett az androidos...

Elegem lett az androidos telefonokból, jelenleg Motorola Moto G (2014) -es telefonom van, lollipoppal (5. 0.2) szeretném leváltani Microsoft Lumia 640 szériára, szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hol vegyem és melyiket, ha nem szeretnék 50-nél többet költeni rá?

2015. nov. 7. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lesz egy gyakorlatilag ugyanolyan telefonod mas kinezettel es oprendszerrel, kicsit jobb akksival. Ha ez neked megeri, csereld...
2015. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se válts,a 2 telefon 1 szinten van.Amúgy miért lett eleged belőle?
2015. nov. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, nekem 535 van január óta, és max egy 640-re vagy jobbra cserélném le (pl. 930), de tuti nem fogom :D
2015. nov. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2:Lassú.

Hol vegyem meg a Lumiát?

2015. nov. 8. 16:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Pedig közel Stock Android.Ha meg már az is lassú nálad akkor a WP se lesz sokkal gyorsabb,próbáld meg a gyári visszaállítást és nem kell minden szeméttel telerakni útána pedig írogatjátok itt hogy az Android így szar meg úgy szar holott csak egyszerüen nem kell teleszemetelni mert akkor a WP is lelassul.(jelenleg is egy Sony Xperia M van nekem és nem akad és nem fagy pedig 3 éves)
2015. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Amúgy innen de nem én nem cserélném le mert egy szinten van a 2,nem annyi pluszt a Lumia hogy megérje lecserélni a G 2014-et.

[link]

2015. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Több véleményre lenne szükségem
2015. nov. 10. 07:07
 8/14 anonim ***** válasza:
#5-ös, azért ez nem teljesen igaz! A WP akkor sem lassul be, ha 600 app van rápakolva!
2015. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8.De arra kevesebb is az olyan APP ami lebénítaná.
2015. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Alcatel pop s9 em volt ez előtt 2 vel, 30 múltam, youtube alkalmazáson, illetve böngészőn (gyk) kívül gyakorlatilag nem használok semmit. Szóval nem szemetelem tele a telefonokat, az alkatel azzal idegesített, hogy írás közben elkezdet el eltünedezni a billentyűzet amit csak memória tisztítással lehetett ideig óráig újra előhozni, na meg időnként ok nélkül belassult, amit csak újraindítás oldott meg... Ezért cseréltem le egy samsung ace 4re, ami meg melegedett ok nélkül, belassult, néhány óra alatt lemerült.. Pedig nem használok millió alkalmazást egyszerre, megy a rádió, meg a böngészőben gyk... Ja az alkatel nem is bírta a 2. Ha gyk-ztam 2-3 perc után automatikusan kapcsolta ki a rádiót...

Most gondoltam kipróbálok valami mást, ezért vettem lumia 640 xl-t ami már 1 hónapja megvan és egyenlőre egy megváltás számomra, teszi a dolgát, csak tölteni kell, nem szivat semmivel...

Ha ez sem jött volna be, akkor beruháztam volna egy oneplus 2 re

2015. nov. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!