Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet visszaszerezni az...

Hogy lehet visszaszerezni az adatokat az iPhone-ról, amin újra lett rakva az iOS? (sürgős, fontos)

Figyelt kérdés
A telefonom (4s) 1 hete nagyon hirtelen behalt, újra kellett rakni az iOS-t, és elnyelt minden adatot. Több mint 14.000 kép (valamennyi megvan gépen is), sok fontos jegyzet, és a kedvenc játékaim. Ezek nagyon hiányoznak és nem hagy nyugodni a dolog. iCloud-ot nem használtam, nem voltam jártas benne. Ha AKÁRHOGY, tudom hogy nem nagy eséllyel, de vissza lehet ezeket szerezni, nagyon érdekelne.
2016. jan. 31. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Már késő, így jártál.
2016. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne mondd azt hogy így jártam ha lehet, mert kicsit se tehetek róla és kevés ennél nagyobb veszteség van!
2016. jan. 31. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

"iCloud-ot nem használtam"


De, ez az így járás esete. Már korábban megmondtam, hogy hogy ne várj normális működést ilyen röhejes mennyiségű fájl esetén.

2016. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem olyan sok. Egyébként éppen nem volt megtelve a memória, volt még úgy 50 MB.-
2016. jan. 31. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!