Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés
Androidos telefont vennék, fontos a max. 4,6" kijelző, lehetőleg 2 GB RAM, hagyjon SD kártyára menteni, meg a fizikai navi billentyűk sem ártanak. Az Acer Liquid Z410 tetszik, de csak az 1 gigás verziót találtam hazai kereskedőknél. A gari miatt nem rendelnék külföldről. Milyen telefont ajánlotok, vagy éppen melyiket ne válasszam?
2016. jan. 31. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezekkel a feltételekkel nincs fizikai billentyűs, a Z410 sem az, csak külső érintőgombok vannak rajta, ha esetleg arra gondolsz. Amúgy jól gondoltad, mert valóban van olyan verziója is, amiben 2 GB ram van, de épp ez az, hogy itthon az nem kapható.

Egyáltalán mennyi pénzed van rá?

2016. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, rosszul írtam, tehát olyan telefont akarok, ahol a kijelző alatt fixen vannak a billentyűk, nem vesznek el helyet a képernyőből. 50.000 alatt keresek.
2016. febr. 1. 08:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát 50 000 alatt ezekkel a feltételekkel egyedül csak a BlackBerry Z10 van, amin a BlackBerry saját operációs rendszere fut, annak pedig nincs nagy jövője.
2016. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sőt, ráadásul azon külső érintőgombok sincsenek.

Szóval mindenképp kompromisszumot kell kötnöd! Ha például Windows Phone-os telefont veszel, akkor tökmindegy mekkora ramja van, mert az hardvertől független, önmagában stabil rendszer, így a Lumia 636 a legjobb választás, ha viszont Androidos kell, akkor meg kell bírkóznod az 5" kijelzővel, és Honor 4C, vagy Acer Liquid E700

2016. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Lumiát már nem akarok, nyúztam egyet egy ideig, és több nyavalyája volt, mint a "kiciócó" androidos Alcatelemnek (random újraindulások, naptár/óra visszaállás, több számítógép nem ismerte fel külső eszközként, stb). Az 5"-es kijelző nekem már kényelmetlenül nagy, hordani és használni is. Szerintem maradok a Z410-nél, talán az alapvető feladatokra elég a memóriája és gondolom, valamikor lesz rá Lollipop is.
2016. febr. 1. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!