Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Töltővel vagy a telefonnal...

Töltővel vagy a telefonnal van a hiba?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdte azt csinálni, hogy mikor felkapcsoltam tölteni, akkor kb 2-3x ki-be kellett dugni a konnektorba, mert mutatta, hogy töltődik, csak éppen a százalék nem nőtt.. Most pedig egyáltalán nem is töltött semmit, hiába jelezte a telefon, hogy töltődik. Nincs senki most itt, akinek elkérhetném a töltőjét, vagy amivel kipróbálhatnám a töltőt, hogy most melyik is a hibás. De nagy eséllyel új töltő lesz?
2016. febr. 1. 10:05
 1/8 anonim válasza:
Nekem ugyan ez volt a problémàm. Vettem töltőt de akkorse töltött. Oszt elvittem szervizbe,és ott azt mondtàk,hogy a telefonba volt elcsesződve a töltőnek a csatlakozója(ahovà benyomod a töltőt.) Ott vannak ijen pici kis réz szàlak ,és ott volt az eggyik elkopva,lekopva...
2016. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az mennyi idő és mennyibe kerül, míg megcsinálják? Szükségem lenne a telefonomra minél előbb, viszont még 1 éves sincs a készülék.
2016. febr. 1. 11:22
 3/8 anonim válasza:
Akkor jótàlàs(garancia)nincs rà??? Én Slovàkiàból írok. Nekem 1-héten belül vissza is hoztàk. Asszem hogy 4-5eurót fizettem... az 1300-1600ft.
2016. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából a papírja otthon van, én meg még kb 3 napig nem megyek haza, viszont az üzlet, ahonnan vettük, oda bevihetem és rákérdezhetek. Készülékbiztosítást fizettünk, de nem hiszem, hogy az ilyen esetekre az vonatkozik..
2016. febr. 1. 11:44
 5/8 anonim válasza:
Ha a szàmla meg van akkor nincs nagy baj... amúgy ez a bisztosítàs nem tejjes körű garancia szerű??? Mert ha igen akkor erre is vonatkozik. Mert csak arra nemvonatkozik ha vízbe esett ,vagy le ejtetted..... ezekre még a jótàlàs sem vonatkozik minden esetben.
2016. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De, ez a biztosítás pont azért lett kötve, hogy ha leejteném, vagy hasonló, akkor cserélik rögtön, mert havidíjas. Bár, először elviszem egy szervízbe, ott hátha megmondják, hogy a töltővel vagy a telefonnal van-e a baj, és aztán a szolgáltatóhoz. A számla az megvan, de ahogy mondtam, nem nálam van, hanem otthon, tehát az üzletbe csak a telefonnal tudok bemenni számla meg minden egyéb nélkül..
2016. febr. 1. 12:09
 7/8 anonim válasza:
Akkor tedd azt,de ahogy mondtam szinte biztos hogy a telónãl van a gond.
2016. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem a telefonnal, hanem a töltővel volt gond.
2016. febr. 1. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!