Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone 5 szériába tartozó...

Az Iphone 5 szériába tartozó készülékek tényleg gyári hibások? Vagy van velük valami? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék váltani Iphone 4s ről egy 5-ös szériába tartozó telefonra (5,5C,5S). Nekem azt állítja pár ismerősöm, hogy ezek gyárilag hibásak és lefagynak, sz@rok, nem jók... Ez tényleg így van? Nektek mi a tapasztalataitok? Mi a véleményetek?

Az 5 széria tényleg gyári hibások??? Válaszokat előre is köszi.



2016. febr. 1. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy fagynak le. Az ismerőseid csak a szokásos, iphonet alapból, mindek ok és értelmes indok nélkül utáló emberek, akik úgy mondanak véleményt egy készülékről, hogy sohasem volt a kezükben.
2016. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt kérdezz, itt hiteles választ kapsz: [link]
2016. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem 5-öm volt

Nem volt vele különösebben baj csak gyenge volt az akksija es nem nagyon találta meg a wi-fi-t, de ez a legelső gyártás. Állítólag a későbbiekben már kiküszöbölték ezeket a hibákat. Szerintem megéri megvenni, de ma már csak az 5S-t, mert rajtad fog maradni, nem lehet később eladni, mert nekem van egy 4s-em es nagyon drágán vettem, de ma mar csak fillérekért tudnám eladni (ha tudnám), úgyhogy inkabb odaadom nagyinak 😄😄

2016. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. febr. 1. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy rosszak. Sőt,! az iPhone 5 volt az a minőség ami még Jobs szárnyai alól került ki.

Egy kellemetlen probléma volt vele hogy a teljesen új rendszerchip sokat fogyasztott ami az akku melegedését és gyors merülését okozta. Akár annyira, hogy jó időben, autóban előfordult a kijelző elszíneződése.. Sokan erre panaszkodtak de az 5s-nél már jó volt a helyzet.

2016. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké értem. Köszi a válaszokat!
2016. febr. 2. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!