Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan erdemes telefont rendelni?

Honnan erdemes telefont rendelni?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy iphone 5set venni, minel olcsobban, de megbizhato helyrol. Valaszokat elore is koszonom.

Az ekezetekert bocsi.



2016. febr. 2. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Boltbol. Mert azt mondtad megbizhato hely kell.

En az ebayrol szoktam meg ezt azt rendelni, olcsobban megkaptam peldaul iPhone-t, de van kockazat is, nem lehet 100%-ban azt mondani hogy megbizhato. Egyszer meg ugy is jartam hogy egy 100% zsir-nemet Fritztol (egy pillanatig sem gondoltam volna hogy csalo) vettem valami akkut es defektes volt. Felhivtam, erre azt mondta hogy ki volt irva hogy nem tudja milyen allapotban van az akku. Az volt kiirva hogy "uj". Szoval vannak atveresek ott is.

2016. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mobilkereskedés vagy Mobilbirodalom, ezek nagyon jó, megbízható, normális webáruházak!
2016. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

webáruházak = csak addig vagy haver amíg vásárolsz. amint baj van tojnak rád hónapokig. plusz ezek azért olcsóbbak mert csalnak az áfával.


ha ájfont akarsz akkor ne legyél fillérbaszó...


és ne is mobilszolgáltatótól vedd...az a másik tiltott hely.

2016. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ez jó! :D Se webáruház, se szolgáltató, akkor mégis honnét, elárulnád kedves utolsó???
2016. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Apple talán? (apple.com/hu)

Pesten amúgy is van 6 istyle + webshop.

2016. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a ceg mennyire megbizhato?

2016. febr. 7. 12:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne, ne, ne! A Mobilvarázs félig szintén bóvli hely, amit belinkeltél, ott olvasd el a feltételt: ha olcsóbban, kevesebb garanciával rendeled, akkor eleve nincs magyar nyelv a szoftverben, és nincs is hozzá minden tartozék!
2016. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most mar en is eszrevettem. En olyan helyrol szeretnek rendelni ami olcsobb mint a media,istyle stb. de gyartoi garanciat adnak a telefonra.
2016. febr. 7. 14:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahol kapható az 5S, közülük legolcsóbban gyári garanciával a Mobilkereskedésben van, 115 500 Ft-ért.
2016. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A mobilkereskedes mennyire megbizhato bolt? Szoftvert stb lehet frissiteni rajta?
2016. febr. 8. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!