Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kínai telefont (Doogee,...

Kínai telefont (Doogee, Xiaomi, Meizu) érdemes, megéri rendelni 1 év garanciával? (Eustock-ról)

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Én inkább a HUAWEI-t ajánlanám, ha az a listán szerepel!
2016. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Itt a legolcsóbb,én is innen rendelek.
2016. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megéri.
2016. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8 hónapja van meg a Huawei Ascend P7, napi szinten használom több órán keresztül, állandóan netezek rajta, és nem lassul, nem akadozik, a fagyás pedig iszonyú ritka, de az újraindítás akkor is mindig megoldja a gondot, és gördülékenyen megy tovább.

Személyes tapasztalatom ugyan nincs, de szintén sokan dícsérik a Xiaomi-t is, szerintem ezt a kettőt mindenképp megéri!

2016. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hónappal ezelőtt rendeltem tőlük egy xiaomi redmi note 2 - t. A telefon megakaszthatatlan, a bolt gyorsan intézkedett. Szerintem 100%-osan megéri.
2016. jan. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan rendelnek innét telefont és jók a tapasztalatok.


Ha olcsóbb készüléket akarsz, akkor az edigital-ban is elég jó áron kaphatsz és az 2 éves magyar garanciát ad. Persze drágább, mint ez.

2016. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Huawei -t vennék a helyedben. Gyors, nem fagy. Igény esetén van custom rom -ra is ugye lehetőséged...
2016. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Huawei is jó választás de drágább. Hivatalos forrás pl egy p8 lite, ami gyengébb egy Redmi note 2-nél 69.999, valamint vannak benne orvoslásra váró, néha elég idegesítő hibák mint pl névjegyzék tagolása /rendezése. Plusz elő fordult jónéhánynál mikrofon hiba.
2016. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!