Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengerem szerintem meghülyü...

Messengerem szerintem meghülyült. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Múltkor véletlen archiváltam egyik ismerősömmel a beszélgetést.Azóta sokat beszéltünk,de nem akar visszajönni az üzenetek közé az,amit írt.Tettem hibajelentést,de azóta se semmi.Segítene valaki? :D

2016. febr. 2. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Feleslegesen kuldtel hibajelentest, mert ez nem hiba. Menj fel f4szbukra gepen, es az uzeneteknel allitsd vissza az illetot archivalasbol. Olvass es talald ki mert fejbol nem tom hogy van ott irva. Lehet am hogy telon is lehet, de azt nemtom. Lenyeg hogy a hiba te vagy, nem ez :))
2016. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindent megpróbáltam,gépen mident jelez,de telefonon csak nem.Én ezt nem értem...
2016. febr. 3. 17:18
 3/3 anonim válasza:
Lehet, hogy már megoldottad időközben, mindenesetre a Messenger újratelepítése nálam bevált.(Ugyanígy jártam én is :D )
2016. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!