Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghibásodott a szoftvere a...

Meghibásodott a szoftvere a Sony Ericsson k770i telefonomnak, hogyan lehet újratelepíteni a telefont?

Figyelt kérdés

Update Service programot próbáltam, de azt írja hogy már a legfrissebb verzió van a telón.

Valami ötlet? Előre is köszönöm!


2010. márc. 29. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a SEUS nem frissíti, akkor neked kell! Használj a frissítéshez XS++ -t ha CID52-s a teló, ha pedig CID53-as(valószínűbb) akkor far managert+ jdflasher-t. Viszont a szoftvert is neked kell letöltened pl. ipotrebe.cz-n találsz hozzá szoftvert! Gondolom ez most így nem teljesen világos, szal ajánlom neked ezt az oldalt: www.se-portal.hu/forum

Ez egy fórum, itt találsz leírást a szoftver frissítéssel kapcsolatban, és segítséget is kérhetsz! Ajánlom neked h először olvasd el a FAQ-t, ott biztosan megtalálod azt a leírást ami neked kell! Kis segítség h megtaláld ami kell: a telód DB2020-as és valszeg CID53-as!

2010. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elírtam az egyik címet, tehát szoftvert többek között itt találsz: [link]


A szoftvernek két része van: MAIN és FS mind a kettőt le kell töltened!


Az se-portal pedig most nekem v.miért nem jön be, ha neked sem akkor próbáld meg később!

2010. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet, el fogok szenvedni egy darabig vele ugyérzem! :)
2010. márc. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!