Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel másabb az IOS mint...

Mennyivel másabb az IOS mint az Android?

Figyelt kérdés

jelenleg Galaxy S3 van nekem, és egy Iphone 6 plust tervezek venni, arra lennék kíváncsi, hogy a számítógépről való másolás telefonra(zene,játék...) mennyivel másabb?

itt néztem a telefont: [link]

a töltő részhez pedig venni kell egy EU szabványos telefon töltő adaptert, ezt a gsm, Tesco, nem tudom, hogy lehet e kapni.



#Android #iPhone #másabb?
2016. febr. 3. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
nagyon zàrt,amit lehet azt is csak a sz#r programjukkal tudod..
2016. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló cipőben járunk :) Nekem is egy Samsung Galaxy S3-am volt, és nemrég cseréltem le egy iPhone 6s Plusra :) Eddigi tapasztalataim alapján nagyon meg vagyok vele elégedve. A lassú Samsung után felüdülés egy ilyen gyors, stabil rendszert használni. Mindent meg tudok vele csinálni, amit anno a Samsunggal is, eddig nem találtam olyan appot, ami volt azon, és ne lenne iOs-re is. Persze kicsit szokni kell mert merőben más az egész rendszer, és igen, itt kell használni az iTunes-t ha valamit akarsz tenni a telóra. Mondjuk én csak zenékhez/csengőhangokhoz használom, a képek/videók Dropboxon keresztül mennek fel a gépre.

Szóval én eddig nagyon szeretem az iPhone-t nem bántam meg a cserét :)

2016. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a Választ :)
2016. febr. 3. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!