Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud már valamit az Ios...

Valaki tud már valamit az Ios 9.2-es jailbreak -ről? Valakinek van valami tippje honnét lehet letölteni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz szét EverythingApplePro csatornáján. Valszeg ott kapsz választ. [link]
2016. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Megnéztem, de semmi konkrétumot nem írnak/mutatnak.

Esetleg még valami ötlet?

Vagy még várni kell vele hogy megjelenjen?

2016. febr. 16. 22:08
 3/6 A kérdező kommentje:

Vagy nekem az is egy megoldás lenne ha vissza tudnám rakni a 9.0.2-öt, mert arra ugyebár van jailbreak.

De ezt azonban az itunes nem engedi(3194-es hiba).

Néztem erre a problémára is megoldást(host fájl csere), de ez sem segített. Erre valami ötlet? Valami nagy szaki nem tudna segíteni? :)

2016. febr. 16. 22:15
 4/6 Tripo válasza:

Az esélyesek még dolgoznak rajta. Valószínűleg pangu teszi közzé hamarabb, de sajna várni kell még rá.

A szifon hírekben is benne lesz, bizonyára...

2016. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tripo válasza:
Amit szerettél volna az a downgrade, és ez már nem lehetséges 9.0.2-re. Az apple rég lezárta. Légy türelmes, lesz jailbrake 9.2-re!
2016. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2016. febr. 16. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!