Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 Lollipop 5....

Attila0609 kérdése:

Samsung Galaxy S4 Lollipop 5. 0.1 rendszerről Kitkat 4.4.2-re telepítettem és valamiért nem akarja beolvasni a SIM kártyát! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem nagyon szeretik a telefonok hogyha visszafelé vannak frissítve. Szerintem ez okozhatott valamiféle gubancot.
2016. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
A kijelző tetején jelez térerőt, vagy csak egy áthúzott karikát? *#06#-t beütve a tárcsázóba mit ad ki? Ha null/null, akkor baj van. Tedd vissza a Lollipopot, és imádkozz, hogy visszajöjjön a hálózat. Gyári szoftver, vagy mókolt?
2016. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy áthúzott karikát ad ki! A www.sammobile.com-ról töltöttem le a szoftvert és telepítettem rá! A helyzet az, hogy a lollipop rendszerrel megy a térerő csak a kitkat-nél nem jön be a térerő!
2016. febr. 5. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szintén Galaxy S4, 4.4.2-t felraktam és nekem nem indul a telefon. Csak a pulzáló Samsung feliratig jut. Szintén sammobile-ról töltöttem le. Ha valaki tud megoldást, én is szívesen fogadom!
2016. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!