Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sos! Megérné megvenni azt az...

Kányási Máté kérdése:

Sos! Megérné megvenni azt az iphone 4s-t amibe elfelejtették az icloudot?

Figyelt kérdés
Olyankor mi történik ha elfelejtik az icloudot? Ha bevinném szervízbe mennyiért és mit csinálna rajta? Megérné megvenni 12 ezerért ?
2016. febr. 4. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
iphone 4st abszolút nem éri meg már venni. Ha normálisan működő almás telefont akarsz akkor az 5s most szerintem az utolsó amivel még 2-3 évig gond nélkül ellehetsz. Ha nincs rá pénzed akkor meg inkább vegyél valami mást mert amint kijön az új IOS a 4s mehet a kukába.
2016. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

az eladónak megéri. kidobnál 12ezer Ft-ot, és lenne egy iPhone-od, amiben gyönyörködhetsz...iCloud záras iPhone-t sehol nem fognak neked megcsinálni, maximum ha a komplett alaplapot kicserélik...de akkor is 12ezerrel drágábbért veszed, mint amennyibe egy tökéletesen működő 4S-t...gondolom lopott lehet.


de amúgy az elsőnek is igaza van, 4S-t amúgy sem éri meg már megvenni, 5S-t esetleg érdemes venni, de az se 30-40ezerért, hanem úgy minimum 60-80ezerért.

2016. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Olyankor mi történik ha elfelejtik az icloudot?"

Nem lehet belépni a telefonba.


"Ha bevinném szervízbe mennyiért és mit csinálna rajta?"

Csóválná a fejét, és visszaadná. Jó esetben ingyen :)


"Megérné megvenni 12 ezerért?"

Attól függ, mennyit ér neked egy iphone 4s alaplap nélkül, mert az bizony kuka...

2016. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4S-em van már 2 éve, 1 hét és 5S-t veszek. Nem éri meg, még annyiért sem. Ha "nem felejtették volna el az icloudot", akkor még azt mondanám, hogy talán. Amikor megvettem, nagyon jó telefon volt.:D (aztán nagyon elhittem, hogy elbírja az iOS 9-et, tévedtem. Azóta szar. xD Nem baj, legalább most póttelefonnak jó lesz)
2016. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem veszem meg mert kiderült hogy nem is tölt rendesen
2016. febr. 5. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!