Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom használni az...

Hogyan tudom használni az iCloudot?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, hova és hol tudom megnézni a képeket amiket elvileg feltölt a telefonom. Valaki eltudná nekem ezt magyarázni? Már régóta van iphone-om, de eddig ezt nem használtam

(lehet gond hogy szőke vagyok:)



2014. szept. 3. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Kérdezd meg tőlük: Jennifer Lawrence, Kate Upton, Kirsten Dunst, Brie Larson, stb.
2014. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Le kell tölteni Windowsra a kliensprogramot: [link]
2014. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

beállításokban icloud-ot bekapcsoltad?


más apple eszközről be kell lépned ugyanabba a fiókba mint a telefon, és elkezdik szinkronizálni a tartalmakat

2014. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

másodikat biztos nagyon sok hozzáértő szavazhatta le. jelen fogmájában az iCloud csak tárol...az igazi célját sem tudja megtartani, hogy egy esetleges visszaállítás után a feltöltött képeket visszatöltse a telefonra...egyetlen elérhetőségi mód van a képeinkre, ha letöltjük az iCloud vezérlőpultot, és a gépünkre tudjuk szinkronizálni...

majd most, az iOS 8-tól változik át iCloud Drive-á, ami már egy teljesértékű, menedzselhető felhőszolgáltatás lesz.

2014. szept. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gépre telepítve van az icloud alkalmazás, odáig értem is, de mikor neten lépek be az icloud fiókomba akkor ott üres minden mappa, névjegyzék stb. képek mappa meg nincs is, csak a telefont tudom nyomon követni és letiltani.
2014. szept. 4. 09:09
 6/7 anonim ***** válasza:
kérdezték már: a telefonon bekapcsoltad?
2014. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

icloud-on belül be van kapcsolva minden, pl fotoknál csak a fotostream, fotomegosztás nem.

Mást hirtelen nem találok ami ki lenne kapcsolva

2014. szept. 4. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!