Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 6 Plus rendelése?

Apple Iphone 6 Plus rendelése?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Iphone 6 Plust venni, 180 ezer körül.

több oldalt is néztem 1 év AS garanciával, mindenhol mást írnak, valahol nincs hozzá tartozék,angol vagy német nyelvű, valahol ez van írva: Az AS garanciával forgalmazott készülékekre 1 év üzleti garancia vonatkozik, ázsiai gyártásúak, alapcsomag tartalmúak egy hálózati töltő.

[link]

[link]

[link]



2016. febr. 4. 20:31
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

Az AS garanciával forgalmazott készülékekre 1 év üzleti garancia vonatkozik, ázsiai gyártásúak, alapcsomag tartalmúak egy hálózati töltő

ez még jó is lehet nem? mert töltőt legalább ad hozzá

csak az a ázsiai gyártásúak nemtudom mi lehet :D

2016. febr. 4. 21:02
 2/3 anonim ***** válasza:
41%

haaat nem tudooom


ha az van rairva, hogy made in China akkor hagydapitchaba


designed by apple in california assembled in china van az enyem hatuljara irva, amit hivatalos apli boltban vettem


en inkabb kifizetem a full osszeget, mint ketes eredetu weboldalakrol vasaroljak


nekem ennyit meger, hogy tudom, hogy mit/honnan veszek es van ra 2 ev gari

2016. febr. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, fizetek +16k-t akkor és legalább 2 év gari és kapok házzá cuccot is :D
2016. febr. 5. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!