Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megérné ebay-ról...

Szerintetek megérné ebay-ról rendelni iphone-t?

Figyelt kérdés

Ezt a két telefont néztem.. azt tudom hogy kell még rá fizetni adót, de szerintetek ennyiért megérné?

[link]

[link]


2016. febr. 6. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem új, az első ráadásul szolgáltató függő, amerikai ATandT.

A második független, a teljes díjra még rájön 27% ÁFA+2000Ft.

Az írás szerint felújított készülékek (talán garanciában visszakerült javítottak).

2016. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első csak AT&T hálózaton müködik és mind a két linken lévő telefon felújított készülék... én nem venném meg.
2016. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az első kapásból at&t függő...de amúgy is alapvető szabály, hogy használt telefont csak a hülyék vesznek kipróbálás nélkül.


a másodikkal ránézésre nincs gond, de honnan tudod, hogy tényleg nem-e iCloud záras, vagy hogy tényleg minden működik-e rajta.

meg aztán oké, ahogy írod, ~45ezer Ft-ért megrendeled, és ha esetleg megvámolják, máris lehet akár 55-60ezer, annyiért meg itthon is vígan veszel használtan, esetleg kicsit többért, de cserébe azt ki is bírod próbálni, és ha valami nagyon szembetűnő problémája van, akkor nem veszed meg.

2016. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat
2016. febr. 6. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!