Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Help! EBay-rol szeretnek...

Help! EBay-rol szeretnek rendelni de nem tudom megérne e?

Figyelt kérdés
Kb hany nap a kiszállítás? Es az menyibe kerül? Mennyivel kell meg szorozni hogy meg kapja hogy ft-ba legyen. Es csak bankkártyával lehet fizetni?
2015. nov. 29. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már nagyon sokszor rendeltem Ebay-ről, szerintem megéri. Fél áron lehet beszerezni a cuccokat. Kell hozzá Paypal fiók és egy bankkártya. Az, hogy mikor érkezik meg sok mindentől függ, van, hogy 1 hét alatt vagy pedig 4 hét alatt. Ha esetleg valami nem érkezne meg akkor visszaadják az árát. Az Ebay kiírja az árakat forintba is szóval nem kell megszoroznod. A szállítás ingyen szokott lenni.
2015. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
minden rendelésnél ott lesz egy idővallum,hogy mikor várható a szállítás,így azt mi nem tudjuk neked megírni!De a mostani cuccok általában december elejétől, januéár elejéig várhatóak..persze ha Német.o-ból rendelsz az előbb... Én szinte csak ingyenes cuccokat nézek,tehát aminél nincs szállítási díj. Paylap-al lehet fizetnia mi biztonságos.
2015. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!