Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudom ilyen állapotb...

Mennyiért tudom ilyen állapotban eladni az iphone 5c telefonomat?

Figyelt kérdés
most karácsonyra vettem használtan. az eladó jól átvert, megvettem a telefont, minimális kipróbálás és nem tudom az eladót azóta se elérni. olyan problémája van, hogy magától él konkrétan a kijelző. erős ütés érte valószínűleg még korábban, és a műanyag borítás megsérült. ezért a telefon törésre hajlamos. a kijelzőjét kicseréltettem, azt mondták utána elmúlik az a probléma, hogy önállóan él (nem múlt el). vigyáztam rá, de még is berepedt. még van a kijelzőre garancia, de így használhatatlan, ezért másik telefont kell vennem (szigorúan újonnan fogok, szolgáltatótól). így mennyiért tudnám eladni, esetleg alkatrésznek, vagy valami?

2016. febr. 6. 20:27
 1/2 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leírni, hogy 16 GB-os és kártyafüggetlen
2016. febr. 6. 20:28
 2/2 anonim ***** válasza:
Újjonnan kb. 100k. Mivel használt 60 k és még rossz is kb 30-40 ezer a legtöbb.
2016. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!