Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, ha elvesztettem...

Mit tegyek, ha elvesztettem az iphone 5 telefonomat kikapcsolt állapotban?

Figyelt kérdés

elvesztettem az iphone 5c fehér telefonomat úgy hogy le voolt merülve és nem is volt bekapcsolva a findmyiphone opció. voltam a rendőrségen is de kb nem is érdekelte őket a próblémám. mit tudok még tenni? ha valaki tud valami appot vagy bármi más módszert hogy elő tudjam keríteni az kérem írjon, nagyon fontos lenne.

előre is köszönöm a normális válaszokat!



2015. jún. 15. 16:47
 1/7 anonim válasza:
55%
Hát sajnos nem tudsz tenni ilyenkor semmit. Abban reménkedj hogy valaki megtalálja és rátudja rakni töltőre! De ha nincs is bekapcsolva az opció akkor nem tudom. Tán megtalálja egy normális ember aki vissza fogja juttatni hozzád.
2015. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 válaszolóval nem értek eggyet

mivel nem 20e ft allati telefon,

1. felhívod MOST a szolgáltatódat(T-mobil,telenor,vodafone) és le tiltatod a kártyát

2. elmész 8 nap múlva a rendörségre és feljelentést teszel jogtalan eltulajdonításért, a rendörségre viszed a telefon papírjait számlát, imei....

2015. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

2.


Igazad van a kártya tíltás ügyileg de a feljelentésnek nincs értelme!

Én már csak tudom úgy ahogy a kérdező is mondta leszarják! elvesztettem egy 50e. ft értékű telefont azt mondták h 1 hónap múlva elkezdik az ügyet! :D aztán 1 hét mulva jött a levél h nem jött össze a keresés.. Na meg a k... szájukat

2015. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és az apple-ben sem tudnak valamit kezdeni ezzel az egésszel? :(
2015. jún. 15. 17:14
 5/7 anonim válasza:
Így sajna nem
2015. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy probat azert meger nem 50ezres telefonrol van szo
2015. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lovesd ki a telefont a szolgaltatonal ami azt jelenti hogyha elloptak elhagytad stb akkor a telelfont ugy ki tudjak kapcsolni hogy az voltakeppen soha tobbe nem kapcsol be az iphone nal ilyet is lehet
2015. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!