Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung galaxy s6...

Van egy samsung galaxy s6 edge plus nevu telefonom egy fel eve vettem korulbelul. A kerdesem az lenne hogy mar januarba kijott ra a marshalow android 6. 0.1. Verzioja de nem jeleniti meg nalam a szoftverfrissitest. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
6.0 és nem 6.0.1 lesz. Amúgy nem Magyarország kapja meg először. Emlékszel? S5re a lollipop decemberben jött ki, de én mégis csak februárba kaptam meg. Szval te is csak kesobb kapod meg.
2016. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ezt hívják szelektív információ feldolgozásnak amikor csak az információ azon része marad meg benned ami neked jó lenne ez ellen segít az értelmiség szint fejlesztése ahol olvastad hogy van már marshalow ott biztosan irták az is hogy amerikában van még és tudod hosszú a repülő út az USA-ból ide de majd ide ér egyszer de még elötte európa más orászgaihoz repül és csak kb utoljára ebbe a szutyok országba
2016. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!