Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nyomógombos okos mobiltelefont...

Nyomógombos okos mobiltelefont. De milyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemsokára megyek haza külföldről,és szeretném meglepni anyukámat egy mobiltelefonnal.Anyukám már idősebb,nem tetszik neki az érintőkijelző,de ismerkedne az okos telefonnal,ezért gondoltam olyan mobilra,ami nyomógombos,de van rajta skype,facebook,azért normális képet csináljon.Egyenlőre a Nokia asha 301 szimpatikusnak tűnik,de szeretném ha segítenétek hogy milyet érdemes venni,mert nekem eddig csak Lumiám volt.

Előre is köszönöm szépen a segítő jellegű válaszokat!



2016. febr. 9. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá?
2016. febr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kb 15 000 ft
2016. febr. 9. 23:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom milyen árban vannak...
2016. febr. 9. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Asha 301 nem okostelefon. Nyomógombos okostelefon nem nagyon van a piacon. Ami meg van az meg nem fér bele a költségvetésbe.
2016. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk nem akarod hogy anyukád a haját tépje az idegességtől, akkor 15 ezerért ne vegyél "okos" telefont.


Meg eldönteném hogy facebook kell és akkor okostelefon, vagy beéri telefonálással és elég egy buta.

2016. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen a válaszokat.

Nem nagyon akarnék rá sokat költeni.Nem mert nincs rávalóm,többet rákölteni meg szerintem nincs értelme.Akkor keresek valami régebbi nem okos,nyomógombos telefont neki.

Még egyszer köszönöm szépen!

2016. febr. 10. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel az igényekkel nincs okostelefon!
2016. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!