Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van ötlete hogy...

Valakinek van ötlete hogy miért melegszik a telefonom?

Figyelt kérdés
Huawei Mate 7- ről van szó. Néha töltés vagy játék közben (játéknál oké hogy pörög a proci na de hogy töltés közben miért...) akár 50-60°C ig is fölmelegszik. Én eddig mindig ilyenkor kikapcsoltam és megvártam hogy megint normalizálódjon. Van valami amit rosszul csinálok, tippek, valaki?

2016. febr. 10. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nem szoktad töltés közben bekapcsolva hagyni a Wifit vagy Mobil Internet Kapcsolatot? Szerintem azért melegszik fel. Vagy a háttérben egy vagy több futó alkalmazást nem zárttál be (Chrome, GMail, stb.)
2016. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam/gondolnám hogy az internetkapcsolat ezt befolyásolhatja, mármint nem lenne szabad neki, elvileg. A WhatsApp-on kívül minden alkalmazásnak ,,megtiltottam,, hogy a háttérben fusson és ha a telefon olyan appot észlel ami sok energiát fogyaszt akkor küld is egy üzenetet, de ilyenkor nem szólt csak felmelegedett. Én esetleg arra gondoltam hogy fém házas és az talán rosszabbul adja le a hőt mint a műanyag. Köszi hogy válaszoltál! (Megpróbálom wifi/4G nélkül)
2016. febr. 11. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!