Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok telefont 40-50....

Ajánlanátok telefont 40-50. 000 Ft környékén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék új telefonra beruházni, és ebben az árkategóriában szeretnék venni.

Leginkább csak zenehallgatásra, illetve netezésre használnám, de néha játszanék is rajta.

Tudnátok ajánlani pár telefont mi között nézegessek?

Előre is köszönöm


2016. febr. 10. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meizu M2, Xiaomi Redmi 2 pro
2016. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Honor 4C,Motorola Moto G 2014 4G(ha a zenehallgatás a legfontosabb mert ez rendelkezik a legjobbal a kategóriában).
2016. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a Meizu M2 illetve a Honor 4C tetszik, viszont nem tudom melyik megfelelőbb.

Ment a zöld kéz nektek.

2016. febr. 11. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A 2 közül egyértelműen a Meizu M2.Én is azt akartam venni 45K-ért de már nem kapni az Edigital-on.Persze a Honor 4C se rossz de hangszórója nem a legjobb,a tárhely meg nem valami sok.
2016. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Zenét természetesen fülhallgatón hallgatnék, a mostani telefonomnak se használom hangszóróját.

Nos akkor Meizu M2 mellett döntök, köszönöm a válaszokat.

2016. febr. 12. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!