Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni telefon...

Tudnátok segíteni telefon megrendeléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Meg szeretném rendelni ezt a Huawei P8 Lite telefont. 16 éves vagyok, és ösztöndíjból fizetném.


Itt a weboldal: [link]


Ugye írják, hogy kártyafüggetlen, tehát ez pipa. Az érdekelne, hogy a vezetés és keresztnévhez a saját vagy a faterom nevét írjam-e? 18 év alatt átvehetem a csomagot? A másik kérdésem, hogy a megjegyzés rovatba ha ÁFA-s számlát szeretnék igényelni, akkor hol találom meg amit oda be kell írni? Illetve ez az ÁFA-s számla mibe kerül nekem? Köszönöm a válaszokat!


2016. febr. 10. 19:08
 1/6 A kérdező kommentje:
vezeték és keresztnév*
2016. febr. 10. 19:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ÁFA-s számla nem kerül semmibe,de hol akarod elszámolni? Annak a nevére kell kiállítani aki el fogja számolni. Biztos duál simest akarsz?
2016. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, akkor a számla lényegtelen, nem látom értelmét. Egy simmel is lehet használni a dual simest?
2016. febr. 10. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne itt vedd meg, ez a garancia semmit nem ér amit adnak
2016. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet eggyel használni, de akkor minek több pénzt kiadni érte? Ha ennyit rászánsz válassz inkább olyat ami gyári garanciás. Ha teheted olyat válassz amilyet már valahol pl média markában, kézbe tudtál venni, nehogy csalódás érjen.
2016. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem lát nem hall... csak a készülék lebeg a szeme elött
2016. febr. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!