Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet hogy valami vírus volt?

Lehet hogy valami vírus volt?

Figyelt kérdés

Éppen a fényképeket töltöttem le a gépre, és meg akartam nézni a Whatsappon az üzeneteimet amikor beadott egy

fehér lapot amire az volt írva hogy adjam meg a telefonszámomat. És utána visszaállítást csinált. (Most az összes üzenetem kitörlődött amit November 19-e után írtak.) Lehet hogy valami vírus volt? (Erre azért gyanakszom mivel a munkaadómmal itt kommunikáltunk és most pereskedünk. Szóval rajta volt az összes üzenetem ami azt bizonyította hogy milyen ember volt.)SEGÍTSÉG!!! Az összes kontaktom képe eltűnt. (Mintha mindenki letiltott volna.)



2016. febr. 12. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
10ezer forintért visszaszerzem neked.
2016. febr. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bp1985 ***** válasza:
100%
Mi a sz@rnak adod meg a számodat egy felugró ablaknak???
2016. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!